راهکار ویژه شرکت های خصوصی

طراحی وب سایت تبلیغاتی ، طراحی وب سایت شخصی ، طراحی وب سایت اطلاع رسانی

راهکار ویژه شرکت های خصوصی

باگذشت زمان و پیشرفت تکنولوژی نیاز داشتن وب‌سایتی که معرف خدمات شرکت ،  محصولات و موجب رفع نیازهای تجاری شرکت‌ها شود به‌شدت قابل احساس است. در همین راستا داشتن وب‌سایتی کامل و سریع با ظاهری زیبا که کاربران را به سمت خود جذب کند یک نیاز ضروری به‌حساب می‌آید . وب سایت شرکت های خصوصی باید دارای امکاناتی از قبیل: معرفی شرکت و اعضای آن ، تاریخچه ، پروژه های انجام شده ، نمایش گواهینامه ها و تقدیرنامه ها، پروژه های در حال انجام و نمایش وضعیت پیشرفت آنها و... باشد ،که در اختیار مالک سایت قرار می گیرد . در عصر ارتباطات، اینترنت و صفحات وب ؛ وب سایت از جمله مهمترین ابزار ارتباطی انسان در هزاره سوم به شمار می آیند.

داده‌پردازان ساینا ایرانیان با بررسی نیازهای اولیه و تکمیلی شرکت‌های خصوصی جهت راه‌اندازی سایت، راهکاری جامعی را در اختیار این شرکت‌ها قرار می‌دهد که در ادامه به مزایا و ویژگی‌های این راهکار جامع پرداخته‌شده است.

شرکت داده پردازان ساینا ایرانیان  با تکیه‌ بر دانش تیم فنی و با داشتن تجربه چندین ساله کارشناسان خود ، با بررسی نیازهای اولیه و تکمیلی شرکت‌های خصوصی جهت راه‌اندازی سایت، راهکاری جامعی را در اختیار این شرکت‌ها قرار می‌دهد و با استفاده از جدیدترین تکنولوژی‌های وب درزمینه‌ی طراحی صفحات وب به‌صورت پیشرفته و با به‌کارگیری متدها و کدنویسی‌های بهینه و حرفه‌ای کلیه سرویس‌های مرتبط با طراحی سایت را به مشتریان خود ارائه می‌دهد.

 

قابلیت‌های مختلفی مثل معرفی زمینه کاری ، معرفی خدمات شرکت ، معرفی محصولات ، گالری تصاویر ، فرم‌های سفارشی از قبیل فرم‌های تماس ، فرم‌های همکاری ، فرم‌های اخذ نمایندگی ، معرفی سوابق کاری ، اخبار شرکت ، مقالات ، سامانه ارسال اس ام‌اس از طریق پنل اس ام‌اس یا به‌صورت اتوماتیک از طریق سایت و ده‌ها قابلیت سفارشی دیگر

برخی سرویس‌های طراحی سایت شرکتی شامل طراحی سایت آژانس هواپیمایی ، طراحی سایت شرکت بازاریابی ، طراحی سایت شرکت‌های بازرگانی و طراحی و راه‌اندازی کلیه شرکت‌های خدماتی و تولیدی

 

شرکت‌هایی در فعالیت‌های تجاری خود موفق‌ترند که تبلیغات آن‌ها به حد کافی بوده و در بین مردم شناخته‌شده‌تر باشند. آنچه در نگاه اول، بازدیدکننده سایت شرکت شمارا جذب کرده و او را به بازدیدهای بعدی ترغیب می‌کند نوع طراحی سایت، چه ازنظر طراحی گرافیکی و چه ازنظر فنی است.

 

آمار و ارقام نشان داده است که بیشتر کاربران کاربران تنها 10 نتیجه اول صفحات را مورد بررسی قرار می دهند. به همین دلیل امروزه بهینه سازی سایت اکثرا مورد استفاده وب سایتهایی قرار می گیرد که در آنها بازدیدکننده برابر با مشتری است و افزایش بازدید کنندگان سایت یعنی بهبود تجارت و افزایش فروش و در نتیجه موفقیت ! پس اگر سایت شما در رده های بالای موتورهای جستجو دیده نمی شود باید گفت که متاسفانه روزانه چیزی نزدیک به 85 درصد از بازدید کنندگان اصلی خود را از دست داده اید، تنها به دلیل ناشناخته بودن. بنابراین، آنچه بیش از هر گونه تبلیغات: بروشور، روزنامه، مجله، تلویزیون، باعث افزایش رتبه سایت و افزایش بازدیدکنندگان وب سایت شما می شود، بهینه سازی سایت شما از دید موتور جستجوگر گوگل می باشد. از این رو تلاش مختصصان شرکت داده پردازان ساینا با ارائه خدمات ائم از : آنالیز رقبا و تعیین رتبه فعلی سایت شما در موتور جستجوگر گوگل ، استانداردسازی وب سایت از دید موتور جستجو (بهینه سازی وب سایت و پاکسازی کد HTML ) ، بهینه سازی و انتخاب کلمات کلیدی مناسب با توجه به زمینه فعالیت سایت شما ، بهینه سازی و انتخاب عنوان مناسب برای صفحات و آنالیز ارزش کلمات ، اصلاح محتوای سایت / بازنویسی متون صفحات ، ایجاد لینک های داخلی و خارجی برای صفحات مقصد ، افزایش رتبه سایت از دید گوگل / افزایش رتبه سئو سایت ، انتخاب url مناسب برای صفحات سایت ، معرفی سایت به موتورهای جستجوگر ، ایجاد نقشه سایت، sitemap مناسب برای گوگل ، راه اندازی گزارشات بازدید و آنالیز سایت با استفاده از ابزاهای گوگل جهت پیگیری روند رشد سایت ، بالابردن رتبه سایت در نتایج جستجو در گوگل با کلمات کلیدی منتخب ، ثبت سایت در تمامی دایرکتوریها بر این بوده که بتواند خدمات مورد نیاز سایت های خصوصی و سایت های تجاری ایجاد نمایید .

 

 

 

           

 

میدان هفت تیر،خیابان کریمخان،خیابان خردمند شمالی،پلاک 105
تلفن: 88346241-021 | 88347468-021 | 88348918-021 | 88348469-021 | 88347873-021 | فکس: 88347873-021
info@dsi.co.ir | www.dsi.co.ir