تحلیل، طراحی و پیاده سازی نرم افزار

تحلیل، طراحی و پیاده سازی وب سایت

 طراحی یک سایت امری  فراتر از طراحی گرافیکی زیبا و قراردادن متن ها در قالب چند صفحه وب است. طراحی وب سایت ابعاد مختلفی را در بر دارد که متاسفانه کمتر مورد توجه قرار می­گیرد.

طراحی صفحات وب فرآیندی کاملاً فنی و علمی است که در این فرآیند رعایت استانداردهای مختلف الزامی است. شاید جالب به نظر برسد که تهیه متن هایی که باید در یک وب سایت قرار گیرد خود یک کار کاملاً تخصصی است و باید شرکت ها در هنگام طراحی وب سایت خود به آن توجه نمایند. 

   

در طراحی سایت خود می بایست به آنالیز و تحلیل کامل سازمان، ارائه طرح گرافیکی زیبا و متناسب با سازمان بر اساس فاز تحلیل، تهیه متون متناسب و حرفه ای، برنامه نویسی و خلق یک سامانه پویا برای مدیریت وب سایت ، مبتنی بر استانداردهای موتورهای جستجوگر، بهینه سازی سایت بر اساس آخرین تکنیک های موتورهای جستجوگر، معرفی به موتورهای جستجو و تدوین یک استراتژی مدون تبلیغات و بازاریابی اینترنتی، توجه کامل داشته باشید. 

شرکت داده پردازان ساینا برای طراحی پرتال شما بر اساس سالها تجربه خود، بیش از 21 ماژول، طراحی و پیاده سازی نموده است. با استفاده از ماژول ها موجود که مراحل تست خود را بطور کامل پشت سر گذاشته اند و بر اساس آخرین استانداردهای برنامه نویسی تحت وب و همچنین استانداردهای بهینه سازی سایت به صورت بومی طراحی و پیاده سازی گردیده است ، تا در کمترین زمان ممکن سیستم آماده بهره برداری گردد . سامانه پرتال شرکت داده پردازان ساینا می تواند برای سازمان های متوسط و بزرگ دولتی و همچنین شرکت های خصوصی مورد استفاده قرار گیرد. در طراحی پرتالشرکت و یا سازمان خود از این سامانه استفاده نمایید.

طراحی پرتال ساینا
پشتیبانی ساینا

مكان تعريف گروههاي خبري مثل سياسي، فرهنگي ، ورزشي و ... امکان درج خبر از سایت های دیگر امکان کار اعضاء تحريريه ازهر نقطه ای از جهان (تحريريه گسترده) امکان دریافت اخبار ارسالی از بازدید کنندگان نرم افزار تحریریه الکترونیک با مکانیزم گردش خبر چند مرحله ای. نقش های قابل تعریف و گسترش خبرنگار , دبیر و سردبیر و ... برخورداری از حداکثر ملاحظات امنیتی در ذخیره سازی و انتقال اطلاعات امکان نمایش تیتر پربیننده ترین خبرها امكان نمايش پربحث ترين اخبار بدست آوردن خوانده هاي نامحدود امکان نمایش تازه ترین اخبار در هر گروه خبري امكان نمايش خبر در مدت زمان خاص ارسال خودکار خبر در ساعت و روز خاص ارائه خروجي آر اس اس RSS برای تازه ترین اخبار (انتشار خبرها در سايت هاي ديگر) امکان برقراری مناظره روی سایت برای بازدیدکنندگان امكان پاسخ دهي به نظرات توسط مديريت محاسبه و نمایش بازدید هر خبر گزارش گیری از پربازدید ترین اخبار پشتيبانی از زبانهای مختلف مدیریت اتو نشر امكان عضوگيري و گروه بندي اعضاء امکان آرشیو كامل اخبار امکان جستجوي پيشرفته و هوشمند ( با بهره گيري از برچسبها) سیستم عضویت در خبرنامه و ارسال خبرنامه براي اعضاء ویرایشگر بسیار قوی برای ارسال خبر (WYSIWYG) و بکارگيری رنگها و قلمهای مختلف امکان تعريف سرويسهای جديد بصورت انعطاف پذير و قابليت تعريف زيرشاخه استحکام بالا از لحاظ امنيت نرم افزار ثبت تمامی فعالیت های انجام شده کاربران پانل مدیریت در قالب لاگ فایل (Log File) بهره گیری از سامانه گردش اطلاعات Work Flow در سیستم قابليت کنترل و نظارت بر گردش مطالب در تحريريه امکان نظارت بر کاربران و گروه بندی آنها امکان تقسيم کار ميان اعضاء تحريريه و تفويض اختيارات هر سرويس به يک يا چند نفر بهره گيری از مکانيزم تائيد مطالب و عدم انتشار مطالب تا زمان تائيد سردبير (يا دبير سرويس) پشتیبانی از مکانیزم های صددرصد قابل اطمینان Backup گیری و بازگرداندن اطلاعات تحت هر شرایط. استفاده از بانک اطلاعات قدرتمند جهت نگهداری و مدیریت اطلاعات در حجم زیاد استفاده از استانداردهای ایندکس نمودن اطلاعات در لایه بانک اطلاعاتی جهت سرعت بالا در جستجو و دسترسی به اطلاعات گزارشات مديريتی متنوع مخصوص مدیران امکان دریافت اخبار ارسالی از بازدید کنندگان امکان نمایش تیتر پربیننده ترین خبرها.

تهیه پشتیبان به صورت آژاکسی (سایت و بانک اطلاعاتی و یا تنها بانک اطلاعاتی) ارائه خدمات از طریق تیکتینگ ارائه خدمات پشتیبانی در سوالات متداول ملاحظات امنیتی و سرویس پک های امنیتی پورتال ارتقاء سیستم پورتال مشاوره و پشتیبانی تلفنی آموزش حضوری در محل شرکت آموزش ویژه پرسنل سازمان توسط کارشناس در محل سازمان معرفی و ثبت پورتال در موتورهای جستجوی متعدد

           

 

میدان هفت تیر،خیابان کریمخان،خیابان خردمند شمالی،پلاک 105
تلفن: 88346241-021 | 88347468-021 | 88348918-021 | 88348469-021 | 88347873-021 | فکس: 88347873-021
info@dsi.co.ir | www.dsi.co.ir